| Alexyu a întrebat:

Nu imi merge sa instalez Yahoo Messenger. Imi zice requit 100MB si eu mai am liber 11GB. Funda

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Posibil sa fie un bug de la el....ciudat nu mi s-a mai intamplat. incearca sa instalezi versiunea offline de-aici http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=4411&t=0&i=2

| Alexyu explică (pentru al3xander):

Am rezolva. Am instalat o versiune mai veche si pe urma cea noua. Mersi Oricum

| al3xander a răspuns (pentru Alexyu):

Pentru nimic happy

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa dowloandezi alt yahoo messenger si vezi daca iti merge, am avut si eu problema asta si dupa ce mi-am instalat alt ym mi-a mers.

| AliveOne a răspuns:

Depinde in ce partitie ai liber daca in C ai liber 11 gb si tu vrei sa il instalez in D logic ca iti da eroarea asta