| DeluxeGroup a întrebat:

Nu pot instala Adobe Flash Player.Cand vreau sa vizionez de exemplu un filmulet pe facebook imi cere sa instalez o noua versiune, iar la instalare primesc o eroare care ma puna sa il descarc din nou.
Mai precis eroare este:Error has been encountered.Close this window and try downloading again.
AM Windows XP sp3.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ai incercat cu alt browser?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti descarca update pentru xp.
Microsoftul nu mai ajuta xp-urile.Trebuie sa instalezi win 7 si sa updatezi tot.In caz ca nu ai ramii suficienti pentru win7, cumperi.Pentru win xp trebuie sa ai cel putin 2 giga ram ca sa iti mearga bine.Asta e.
Ori descarci Adobe flash de pe alt pc cu win 7 si il bagi pe stick si instalezi la xp.