| Anonim77997 a întrebat:

Poate sa mi spuna cineva de ce laptopul meu nu se deschide cand imi pun placa wireless in port. Precizez ca este placa originala,am scos o o singura data si cand sa o pun din nou laptopul nu se mai deschide,iar daca o scot laptopul merge. Dau funda, multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga placa in laptop si cand dai sa il pornesti intra in meniul de bootare [la Asus e pe esc, la alte modele pe f1 f2...etc] si selecteaza mediul de stocare pe care ai instalat windowsul

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Tasta de pornire impreuna cu tasta f2

| Anonim77997 explică (pentru anonim_4396):

Pornesc ledurile si coolerul si cam atat, ecranul ramane stins nu pare sa functioneze cat timp placa este in portul ei. Nu pot sa intru in bios. Oricum, multumesc!

| Anonim77997 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu merge combinatia. Multumesc mult pentru atentie!