| Like555 a întrebat:

Pot juca gta sa fara audio card? Placa integrata nu mai merge si am pus o placa (scrie tv card pe ea da are mufe de boxa) i-am bagat toata driverele, dar nu o arata in dxdiag, e si un pc mai vechi, intrebare e daca pot sa fentez jocul ca merge sunetul sau daca pot rezolva cumva?

Răspuns Câştigător
| Balalau95 a răspuns:

Este placa audio (sau de sunet, e tot aia)
deci se comporta EXACT la fel

4 răspunsuri:
| Balalau95 a răspuns:

Sau poti sa dai nici 10 lei pe o placa de sunet pe usb:
https://www.emag.ro/search/placa+de+sunet/sort-priceasc

| Like555 explică (pentru Balalau95):

Si se comporta la fel ca o placa audio?

| Like555 explică (pentru Balalau95):

La recenzii vad ca nu prea sunt bune..astea la 10-20 lei. ca se ard..etc. ai vreuna si nu ti s-a ars?

| Balalau95 a răspuns (pentru Like555):

Cati bani dai, atat primesti happy
eu am o pereche de casti fara fir Logitech, al caror receptor este practic o placa de sunet, si care merge binemercic de cativa ani, daaaaaar am dat 800leiwinking

totusi, sa iti dau si o veste buna: pun pariu ca se arde mult mai greu daca ai casti si nu boxe, iar cei care le-au cumparat de fapt si-au ars cu niste boxe defecte (care baga curent in mufa de sunet) placa de sunet din calculator, apoi au luat una usb si EVIDENT au ars-o si pe aia

| Balalau95 a răspuns (pentru Like555):

Este placa audio (sau de sunet, e tot aia)
deci se comporta EXACT la fel