| Robertbosstan a întrebat:

Salut prieteni,am intampinat o problema la laptopul meu (putin cam antic,am pe el XP laughing ) ieri,dintr-o data am ramas fara sunet,am reinstalat windows-ul,am instalat driverele,degeaba, fara sunet...am intrat in panoul de control la sunete si imi apare "no audio device"..eu nu stiu ce sa-i mai fac, poate ati intampinat si voi o astfel de problema si ma puteti sfatui cumva..VA MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puneti alt Windows.Xp nu mai are actualizari.Va merge tot mai prost.

| express11 a răspuns:

Schimba windowsul.xp nu mai are suport Microsoft din aprilie 2014, si anul asta cred ca il termina de tot.nu va mai fi sistem de operare.

| GeorgeFatan a răspuns:

Iti trebuie driver audio

| johnny501 a răspuns:

Poate ai sunetul stricat din componente incearca cu casti, boxe si daca nici asa nu merge dul la reparat

| Robertbosstan explică:

I-am bagat si alte xp-uri..am bagat si boxe, si casti, am bagat si drivere, degeaba...asa dintr-o data? ce s-a putut intampla? straight face