| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o intrebare. Unde gasesc si eu pe eMAG de cumparat ceva pentru televizor ca sa bag un stick usb la un televizor care nu are slot de stick usb, un adaptor pentru intrarile rca sau un dispozitiv ceva, ajuta-ma care stiti!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu prea vei gasi asemenea adaptor, din simplu motiv ca ar presupune niste circuite electronice complicate si scumpe.
Poti folosi eventual un DVD player care sa redea si de pu stick-uri USB sau cumpara-ti un televizor nou, cu conexiune USB.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai intrări HDMI, o să poți pune așa ceva:
http://www.emag.ro/......DK33DFBBM/

| UsernameSamsung a răspuns (pentru mihai69):

Pai mai bine cumpar un astfel de tuner digital care are si fuctie de redare prin usb

| mihai69 a răspuns (pentru UsernameSamsung):

Îs banii tăi, evident că poți cumpăra orice dorești și consideri că ți se potrivește mai bine.