| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni!
Am un DVD Player Vortex si de cateva zile am probleme cu el. Nu mai citeste DVD-urile sau le citeste cand vrea el.Un singur tip de DVD a recunoscut fara probleme : unul original audio. Nici macar DVD Cleaner-ul nu-l recunoaste de fiecare data. Ieri, am pus un cleaner de 3 ori la rand si apoi am bagat un DVVD cu filme copiate de mine si,culmea, a mers. Astazi insa iar nu merge...si nu mai recunoaste iar nici clenerul.
Ce ar putea avea si ce se poate face?
Multumesc anticipat si o duminica placuta tuturor!

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Trebuie curatata lentila. Indicat ar fi sa folosesti un CD "laser lens cleaner".