| alexmarian87 a întrebat:

puteti sa ma sfatuiti si pe mine ce hard sa imi cumpar.am unul toshiba hd 320 gb 5400 rpm 8mb. e cel original de pe laptopul meu hp dv5.de cateva zile nu se mai deschide laptopul si imi da erorile astea *smart hard disk error 301* si inca una cu 303.banuiesc ca s-a stricat hardu, nu? deci daca iau un hard mai bun de 1t cu 7000 rpm, imi face procesorul fata? si ma e vreo sansa sa recuperez ce aveam pe hardu vechi? mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Nu cred ca hdd tau s-a stricat asa cu una cu doua poti sa il repari sunt sigur daca te duci la cineva care stie sa ti-l repare si asa esti scutit si de a cumpara altul nou, si daca chiar vrei un hdd nou unul de 500GB 7200rpm e mai mult decat necesarhappy si sigur iti merge,incearca siteuri ca, cel,eMAG, dc-shop, oktal

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Un hard intern de 1 TB pentru laptopul tau costa cca 600 lei! Cauta unul de 500MB este de ajuns pentru laptopul tau. Uite unul aici http://www.cel.ro/......5400rpm-l/ Nu mai ai ce sa recuperezi de pe cel vechi.