| 0Andrew0 a întrebat:

Recen mi-am cumparat un telefon dar am observat ca bateria se duce foarte repede pana la 1% apoi nu mai scade(poate tine chiar 3 ore la aceea valoare) apoi se inchide.Adica nu imi arata corect procentajul bateriei.Ati avut asemenea problema? Cum ati rezovlat-o?

Am un Allview E4.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU AM Un Alview SI A Tinut Bateria 8 Ore In Contiu 2 Ani Auma Nu MAi Tine Mai Mult De 4 Ore

| 0Andrew0 explică:

Se pare ca e o problema de software si doar cu o actualizare de sistem ar rezolva problema.

| anneAlb a răspuns:

Da. L-am dus la reparat, la un centru scpecial