| Suntmanu a întrebat:

Salut, recent am achizitionat un tv LG smart si i-am facut prima setarile si se instaleaza ca un televizor normal fara aplicatii si internet, am dat resetare de fabrica de mai multe ori si acum nu ma mai lasa sa mai dau resetare din fabrica deloc, ce i-as putea face?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce i-ai dat de multe ori resetare din fabrică? Era necesar?

| Suntmanu explică (pentru darrio2007):

Da trebuia pentru ca nu am stiut sa il instalez, cum as putea acum sa ii dau resetare din fabrica? Exista alta metoda? Ca am functia de resetare blocata?

| darrio2007 a răspuns (pentru Suntmanu):

Ar fi bine sa mergi la un magazin (Altex, Flanco) sau de unde l-ai cumparat. Acei baieti de pe raion se pricep sa-ti spuna ce ii poti face.

| Suntmanu explică:

Sa ma duc din Romania tocmai in Italia cu el oare?