| Ymlazzar a întrebat:

Salut recent am si eu o problema cand intru pe my computer uneori se incarca in gol http://i49.tinypic.com/30u8z10.png ce are? in rest calculatorul se misca perfet recent l-am curatat defragmentat l-am scanat de virusi dar nimic de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

E posibil, daca are probleme. Mai exista si posibilitatea sa fie un virus. Da si o scanare full cu antivirus bun. Iar ca sa elimini orice urma de indoiala, poti reinstala windowsul.

4 răspunsuri:
| bebesmen a răspuns:

Da mai multe detalii... de cand face asa? asa a facut mereu? ai hdd extern/ stick / dvd in el?

| Ymlazzar explică (pentru bebesmen):

Pai am un HDD pe sata 2, 80 gb.Si nu nu asa a facut mereu dintr-o data l-a apucat

| K0sti a răspuns:

S-ar putea sa nu-ti vada hdd-ul tot timpul si atunci nu apar nici celelalte, ca ramane intepenit in cautari.

| Ymlazzar explică (pentru K0sti):

Deci asa s-ar putea sa il mai apuce uneori?

| K0sti a răspuns (pentru Ymlazzar):

E posibil, daca are probleme. Mai exista si posibilitatea sa fie un virus. Da si o scanare full cu antivirus bun. Iar ca sa elimini orice urma de indoiala, poti reinstala windowsul.