| geniulanului2017 a întrebat:

Salut recent mi-am reinstalat windows-ul(7)si nu merge sa ma conectez la internet prin wi-fi, dar prin cablu pot.Sunt fix langa router.Ce pot face? Ofer funda!
P.S:cand incerc fara cablu zice: no connection avatable, iar cand dau tourbleshoot zice sa introduc cablul.Am instalat niste drivere dar nu stiu daca-s bune de ceva!

5 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Instalează driverele sale originale. Poți încerca să le cauți pe site-ul producătorului.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Laptop sau pc ce ai?

| BububucatorulBubycus a răspuns (pentru geniulanului2017):

Poate sa aiba un buton intr-o parte daca nu iobit driver te salveaza

| Hundrea a răspuns:

Instaleaza=ti programul driver talent si o sa-ti mearga asa am facut eu.