| hopaiaca a întrebat:

Salut, recomandati-mi ceva siteuri romanesti cu diferite programe pe calculator, cum ar fi de exemplu Videotutorial.ro sau byetsoft.com. mersiwinking

6 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

BYetsoft.eu vrei sa spui, pentru ca byetsoft.com este versiunea in engleza si este abia la inceput.

| elycrissro a răspuns:

Hopaiaca, parca ai avut gura aurita, am mutat tot pe www.byetsoft.com

| sti a răspuns:

Www.idownload.ro - programe free pentru calculator, www.softmobil.ro - aplicatii pentru telefoane

| hopaiaca explică:

Criss266, da byetsoft.eu, am gresit acolo