| Ca_Altii_Mai_1979 a întrebat:

:-) Reinstalez windows xp pro sp 2 si nu mai am product key-ul (s-a sters de mult) cum pot sari peste el in instalare?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu poți; caută eventual un „key generator". Din păcate, majoritatea acestor programe conțin și cod nedorit (viruși, troieni). Dacă totuși ai achiziționat produsul legal, ia legătura cu serviciul clienți al M$, ar trebui să-ți ofere un key de înlocuire gratuit.

| heldeN a răspuns:

In folderul acela in care ai downloadat windows-ul dai click dreapta>search si scrie unnatend.txt
In acel.txt ar trebui sa fie Product key

| valy_9268 a răspuns:

Nu poti, stai ca iti dau eu unul http://www.nasul9.ro/UPLOAD/serial.txt

Ai aci cate vrei!

| Ca_Altii_Mai_1979 explică (pentru valy_9268):

Imi da wrong product ID

| valy_9268 a răspuns (pentru Ca_Altii_Mai_1979):

La care nu sunt bune asa iti da, din toate alea trebuie sa fie vreunu bun!