| crinulnegru a întrebat:

Vreau sa reinstalez Windows-ul si nu mai gasesc cd-ul de instalare. Stiti cum as putea sa aflu care e serialul lui?

Răspuns Câştigător
| itextrat a răspuns:

Poti, dar va trebui sa instzlezi un utilitar: 7tutoriale.ro/cum-afli-cheia-licenta-pentru-windows-7-windows-8-cand-ai-pierdut

| crinulnegru explică (pentru itextrat):

Mersi. Intre timp am reinstalat un alt Windows. Poate gasesc CD-ul in cele din urma. Dar despre Norton ce credeti? Ca am o oferta sa il cumpar si sa platesc o suma relativ mica lunar pentru el...

| itextrat a răspuns (pentru crinulnegru):

Nu ti-as recomanda Norton. De ce 7tutoriale.ro/securitate-pentru-toti-recenzie-norton-security

3 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Ori instalezi alt windows de pe net ori cauti serialul