| Peter920 a întrebat:

Salut
Spuneti-mi va rog care sistem de operare e mai bun, symbian 3 sau windows phone 8?
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| AbcDaBcDe a răspuns:

Windows phone 8 e mai compatibil

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Android, clar. happy

| valentingb a răspuns:

Windows,prin simplul fapt ca este mai nou. Este mai capabil, exista mult mai multe aplicatii pentru el. Iar s^3 poate fi schimbat symbian belle, care si el e mai nou.

| gocops a răspuns:

Windows phone 8 dar cel mai bun e androidul nu mi se pare ca se merita sa iei windows phone 8(doar Nokia mai are aprostiile astea de sisteme de operare, si banuiesc ca de aceea vrei sa-ti, orienteaza-te spre un android parerea mea)

| Seby90 a răspuns (pentru gocops):

Nu doar Nokia, sunt si Samsung si HTC care au. Dintre cele 2 ar fi bun windows phone. Personal imi place RIM mai mult decat android. dar este o preferinta personala.

| gocops a răspuns (pentru Seby90):

Oricum nu se merita, cand ai android la pret foarte bun si cu mult mai multe aplicatii, doar de aceea alegi un os, pentru aplicatii ca in rest nu te intereseaza cu nimic

| angrydriver a răspuns:

Windows phone 8

| Trucker5 a răspuns:

Symbianhappy