| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot recupera lista apelurilor efectuate care au fost sterse? Am incercat cu aplicatii de pe magazin google play dar degeaba. Eu as vrea sa recuperez toate apelurile de pe telefon, adica toate persoanele pe care le-am sunat sau care m-au sunat.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Lista ultimelor apeluri (aproximativ 20) se pastreaza in memoria telefonului pana ce este alimentat de baterie si daca este salvat prin procedura de oprire normala a telefonului.
Daca alimentarea se intrerupe brusc, se risca pierderea listelor de apel (si nu numai).

Se poate cere de la firma de telefonie mobila o factura detailata, in care apar numerele de telefon, respectiv ora si durata apelurilor facute de pe acel numar, dar nu si apelurile primite.
Iar cei care au prepay (fara abonament) nu primesc facturi, deci nu pot nici solicita lista numerelor apelate.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa te uiti pe factura electronica?

| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei tu tine de reteaua de telefonie la care esti abonat. Nu tine de o anumita aplicatie. Cere un desfasurator.

| octav005 a răspuns:

Daca esti pe abonament poti cere de la operator,. apelurile detaliate.