| BoogieqTp a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot sterge "conexiunile pe banda larga"? Adica astea http://postimg.org/image/pxajsxu3p/. Am fost la cineva sa ii fac un router si am configurat internetul lui pe laptop-ul meu si acum nu mai stiu sa sterg alea. Spuneti-mi va rog cum se sterg acele lucruri (daca se poate asta). Multumesc.

1 răspuns:
| Florea_Lucian_1984 a răspuns:

Salut, trebuie sa deschizi 'centrul de rețea și partajare', apoi în stânga undeva ai opțiunea de a configura placa de rețea a laptopului iar în fereastra ce apare trebuie sa dai disable la toate conexiunile care nu iți sunt de folos, odată disabilitate acele conexiuni pot fi deasemeni si șterse (click dreapta>disable/delete)