| deepy a întrebat:

Stie cineva cum se regleaza luminozitatea la pc? Am incercat de la butoanele de pe monitor dar nu se observa nici o schimbare.Se schimba doar valoarea numerelor.

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

Cu aplicatia care o are driverul placii video. depinde de marca placii

5 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Unele modele au niste butoane pe monitor si de acolo sunt butoanele unde regleaza luminozitatea, marimea etc..Sau poti da pe desktop, proprietes (proprietati) si iti va aparea acolo luminozitatea, marimea, lungimea etc.Succes!

| Cristi22222 a răspuns:

Intra pe google si scrie scary maze si gata o sa=ti mearga

| deepy explică (pentru Cristi22222):

Esti sigur ca jocul ala jalnic o sa ma sperie?