| Oliver21 a întrebat:

Stie cineva daca Orange Tv se poate receptiona si prin cablu, avand in vedere ca stau la bloc?

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Se pare ca nu!
http://www.orange.ro/tv/echipamente-tv/

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da i-ati ma vere un Dreambox, si fa o linie sharing pe internet. Este un tip din Galati care face abonamente. Cu 38 lei pe luna ai toate programele de la digi tv, Orange, focus, rds, romtelecom si care o mai exista. Eu asa am facut. Nu-ti mai trebuie antena, cablu nimic. Doar cablul de net atat!
Pentru mai multe detalii nu ezista sa dai reply acestui raspuns.

| Oliver21 explică (pentru Jipa95):

Eu nu sunt din Galati, asta e problema!