| AndreiGabi a întrebat:

Stiti cumva cum pot accesa setarile placii video pe windows 7(setari, nu detalii)? Am placa video nVIDIA.

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Daca ai instalate driverele placii, simplu. Click dreapta pe desktop si trebuie sa iti apara un tab cu meniul Nvidia. dai pe el si esti in setari

| AndreiGabi explică (pentru andreiask):

Da,am instalat driverul acum cateva minute dar tot nu o gasesc...

| AndreiGabi explică (pentru andreiask):

Dap,am reusit.Pe cd-ul original nu erau drivere de windows 7 si eu instalasem de vista si din cauza asta era disparuta.