| anonim_4396 a întrebat:

sunt cam disperat! am avut de ceva vreme instalat Windows 7 Tranformation Pack dupa ce l-am dezinstalat mi-a ramas schimbat icon-urile, la start, la turn off, logon-ull, boot screenu si nu stiu ce sa fac am incercat cu REVO uninstaller PRO am incercat cu System Restore si mai incerc cu ceva daca se poate numai sa nu imi reinstalez windowsu' deoarece numai de vreo o luna l-am reinstalat din nou si stiti cu totii ca ii ceva de munca...Astept cat mai multe pareri si raspunsuri Fundita+vot***

1 răspuns:
| Alien a răspuns:

In cazul ista mai usor e sa-l reinstalezi decat sa-l repari!