| Catalin_Alexandru_2000 a întrebat:

Salut, sunt cam panicat deoarece am vizitat un site xxx si cand am apasat pe videoclip aparea o reclama mereu si jos skip si din greseala am apasat pe reclama, m-am speriat sa nu fi luat vreun virus si am resetat imediat tableta, ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil esti deja virusat, dar nu de la reclame, ci de la accesarea site-ul de porn, in sine.

| gheorghe699 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sigur,si eu sunt virusat de fiecare data cand intru, dar efectul trece ..manual.

| Catalin_Alexandru_2000 explică (pentru gheorghe699):

Cum adica?

| Anabela777 a răspuns:

Nu mai vizita pornhub, ai multe sanse sa iei virusi troieni si fara sa apesi pe reclame. Asteapta cateva zile sa vezi daca ti s-a intamplat ceva la tableta, daca totul e bine si frumos poti incerca un site numit xvideos.com (e mult mai sigur decat pornhub dar are aceeasi probleme cu reclamele, doar ai grija) iar daca intr-adevar tableta a patit ceva descarca un antivirus.

| Catalin_Alexandru_2000 explică (pentru Anabela777):

Pai daca am resetat tableta?

| suntserios a răspuns (pentru Anabela777):

Pornhub e probabil cel mai sigur site de por.n sa fim seriosi

Răspuns utilizator avertizat