| gabicosmin a întrebat:

sunt curios daca as putea sa revad conversatia video de pe messenger (Facebook). multumesc. dau funda si vot. si ce mai vreti voilaughing)

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Nu, din pacate conversatia video daca nu ai folosit in momentul convorbirii o aplicatie de inregistrare nu se salveaza nicaieri ca sa o poti viziona mai tarziu. Daca o inregistrezi se salveaza la videoclipuri.Bafta!

| gabicosmin explică (pentru siriusblack98):

Faza este ca eu in momentul acela,(cand eram intr-o conversatie video), era sa fiu jefuit, si as fi vrut sa le vad fetele mai bine!