| keyzor a întrebat:

Salut, sunt partener youtube, cont adsense dar am o problema
pe youtube in cont am 20 dolari iar pe adsense doar 13, de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar pe bune treaba asta sa faci pateneriat cu youtube? Ca si mie in dimineata asta mi-a aparut pe contul meu de youtube daca vreau sa devin partener youtube, din cate stiu nu stiu la cate vizualizari ale clipurilor primesti nu stiu cat la suta...problema e cum faci sa se uita lumea pe channelul tau ce urci, eu am contul fac 1 saptamana si de abia am 5 subscriberi, am vazut la altii au contul de 3 zile si deja au peste 500 de subscriberi, au 3 clipuri de nici 5 minute vorbesc acolo ceva, si gata 100+ vizualizari si subscriberi cu carulaughing.

| keyzor explică (pentru anonim_4396):

Eu in total am 61 subscriberi 3.453 vizionari totale ale videoclipurilor 7 videoclipuri(proprii) si 20 de dolari dar problema e ca pe adsense am doar 13... si habar n-am de ce

| anonim_4396 a răspuns (pentru keyzor):

Pai daca ai atatia subscriberi, uite aici contul meu de youtube, da-mi si mie subscribe, iti dau back, si poate or sa se uite si altii din lista ta pe channelul meulaughing). Scrie numele asta pe youtube:OutlanderGamer.

| keyzor explică:

Deci stie cineva de ce?