| Shadowluc a întrebat:

A trebuit sa reinstalez un windows, am formatat partitia C i-am dat install, totul bine si frumos, am ajuns la ultima etapa am dat nume la PC si i-am dat finish, cand sa intre in desktop s-a restartat si face asta in continuu. am instalat ambele versiuni x86 si x64. Si am incercat sa fac alt DVD cu windows dar pe acesta nu il recunoaste. Pe alt PC il recunoaste dar pe asta nu

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta, scrie un CD si sterge din DOS tot HDD:
http://www.killdisk.com/downloadfree.htm
(te duci la DOS 4.1 pe "Download Bootable ISO Image")
Daca ai reusit, incearca sa instalezi un XP ca sa poti formata HDD si sa creezi partitiile.
Intotdeauna apar erori cand instalezi windows-uri cu arhitecturi diferite (32+64 biti). Instaleaza ori pe 32 ori pe 64.

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

Asta e oroare de la calculator, nu de la windows. Cel mai bine e sa mergi la un service de pc decat sa se agraveze aceasta treaba.