| gabriel9977 a întrebat:

acum vreo 3 zile mi-am cumparat Samsung galaxy s6 si nu stiu de ce mi se pare ca am putin lag.Cum as putea sa scap de el? Sau daca doar mi se pare cum il pot evita in timp?

2 răspunsuri:
| Teodorof_Andrei_1986 a răspuns:

Incearca Clean Master e slim si puternic.

| Wolferio a răspuns:

Ca sa scapi de lag descarci de pe play store(magazin play...) 360 securiti sau clean master si ca sa remediezi in timp nu il umpli de multe porcari adica aplicati care nu te lasa sa joci din cauza reclamelor sau sa descarci ceva de pe net. Dar daca ai 360 securiti in el este bine.