| Mooorena a întrebat:

am achizitionat o tableta E-Boda Supreme X80 Dual Core de curand, totul a fost bine pana azi cand nu se mai deschide. Apare Logo-ul de la Android apoi imaginea cu E-Boda si dupa iar Android care zice ca se incarca. dar sta asa 5 minute si isi da restart, si o ia de la capat sad. Heelp, dau funda!

3 răspunsuri:
| SheWasHere a răspuns:

Ai anti— virus pe tableta? Ai instalat ceva suspect in ultimele zile? Ce versiune de android are instalată?

| Mooorena explică (pentru SheWasHere):

Nu am antivirus. am instalat jocuri. dar nu stiu exact care sunt. Are android 4.0.4.

| SheWasHere a răspuns (pentru Mooorena):

Clar este un program care ii cauzează aceste reactii neobisnuite.
Du—o la service, cat insa este in garantie!