| NewAge a întrebat:

Am avut un fisier compresat in ZIP pe care l-am modificat. Dupa ce l-am modificat la inchidere l-am salvat, dar din greseala, atunci cand m-a intrebat daca doresc sa se compreseze am dat pe "No".
S-a salvat undeva fisierul modificat? Mai poate fi recuperat?
Tin sa mentionez ca nu se afla documentul original pe PC, doar arhiva acestuia.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| justyoung9 a răspuns:

Ar trebui sa ramana salvat, chiar daca nu l-ai compresat.Cauta-l in tot sistemul, folosind numele lui sau recent documents