| RobbieS_8274 a întrebat:

am bagat boxele de la PC intr-un telefon nokia 2730 iar acum nu mai merge sa ascult muzica in casti, s-a ars ceva?

Răspuns Câştigător
| cosminpanait6 a răspuns:

Am priceput. s-a ars cred eu

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

laughing pai normal ca s-a ars ceva, cum sa bagi boxele de la pc la telefon, nu ai minte

| cosminpanait6 a răspuns:

Evidend nu s-a ars nimic cum poti sa bagi castile intr-un telefon!? funda?

| RobbieS_8274 explică (pentru cosminpanait6):

Cosmin cred ca nu mai inteles, la telefon nu mai merge radio nici muzica sa ascult la casti

| cosminpanait6 a răspuns (pentru RobbieS_8274):

Am priceput. s-a ars cred eu

| cosminpanait6 a răspuns:

Are boxe dinalea mici probabil nu dita mai boxele kilometrice

| Udarr a răspuns:

Nu are cum...alta e pb