| AlexMaI a întrebat:

am cumparat o tigare electronica EGO-T noua din magazin am folosit-o o zi si nu mai aveam baterie, am bagat-o la incarcat o ora si cand m-am uitat la incarcator era foarte cald si se topise putin din plastic ce are? Ce trebuie sa ii fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa o duci de unde ai luat-o...greu?

| AlexMaI explică (pentru K0sti):

Prietene eu am intrebat daca o are o problema ca sa ma duc cu ea pot daca nu stii pentru ce e site-ul asta nu mai posta...

| untu a răspuns:

Ei,na! Ce sa-i faci? Mai bine ati face bine sa renunti la fumat! Este foarte important sanatatea decat toate! Deci tigara electronica si mai ales pe cea cu nicotina este cancerigena!