| Zaiet_Ovidiu_1988 a întrebat:

am "instalat" din greseala in telefon un certificat...iar acesta mi-a facut telefonul ca in ecranul de blocare sa pun pin, forma de deblocare etc. si nu pot sa o restabilesc la blocarea ecranului original. Poate cineva sa ma ajute? Multumesc anticipat+ funda.

4 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Uite asa.
setari-locatii si securitate-blocare ecran-niciuna

| deaaAndreea a răspuns:

Dezinstaleaza,,certificatul,,
asa am avut si eu si nu mai puteam sa fac la fel ca inainte, si am dezinstalat

| Zaiet_Ovidiu_1988 explică (pentru deaaAndreea):

Cum in dezinstalez?

| Zaiet_Ovidiu_1988 explică (pentru deaaAndreea):

Am cautat in tot telefonul, nu am gasit acel certificat (detin un telefon Lg Optimus L5)