| didoyeneas a întrebat:

Salut tpu..am instalat windows 7, si cand pornesc pc-ul se porneste dar se vede doar poza de fundal de pe ecran,pot sa umblu cu click'ul,sa dau refresh,dar nu se vad icoane,bara de start,nimica decat poza, si cand dau restart imi zice sa pornesc in Safe mod sau normaly, si dau sa pornesc normaly si merge totu ok.dar de ce nu porneste din prima cum trebuie?

6 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Am patit si eu asta, cred ca cd-ul nu este bun.Incearca altul!

| didoyeneas explică (pentru Doctorfishadi):

Tu cum ti'ai remediat problema?

| CosminAlex1999 a răspuns:

Icearca se reinstalezi windows-ul, dar de data asta de pe alt cd.

| didoyeneas explică (pentru CosminAlex1999):

Am facut asta, dar degeaba, tot asa face!

| Doctorfishadi a răspuns (pentru didoyeneas):

Incearca sa bagi xp sp3 black edition pirated ca este asemanator cu 7 si mult mai stabil. Daca face asa si cu alt cd inseamna ca ceva nu este ok cu hdd ul.Cand reinstalezi da sa s faca in ntfs, va scana putin si va dura mai mult dar poate rezolvi ceva!

| Doctorfishadi a răspuns (pentru didoyeneas):

Schimba windowsul tau pe care il folosesti cu altul.