| RaZvY01 a întrebat:

am intalnit o problema la facebook si anume, nu am schimbat parola nu am facut absolut nimic si nu mai merge sa intru zice ca parola e gresita de ce? M-am uitat pe mail si nu e nimic, asa face si contul lu fratele meu, la fel nu merge parola, am dat resetare parola si cand sa schimb zice ca nu se poate schimba din motive nescunoscute. AM INTrat pe google pe telefon ca acolo era connectat am dat la schimbare parola si tot la fel face zice ca nu se poate din motiv necunoscut. Stie cineva de ce este aceasta problema? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| ƘЭлT a răspuns:

Problema este de la ei maine sigur vei putea schimba.O fii vreun BUG care trebuie reparat cine stie...Succes

| Mijajev_Daiana_2000 a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema, exact azi. Am dat "Forgot Password" si a intrat, dar numai pe "News Feed"... Pana la urma am reusit sa intru, dar cred ca a fost o problema de la ei.