| Lassemb a întrebat:

Am nevoie de ajutor. De cateva zile am in unele jocuri, frame dropuri la fiecare 10-20 de secunde pe care inainte nu le aveam, am placa video AMD Radeon R9 280 3GB GDDR5, procesor Intel core i5 3,2 ghz, GPU ajunge la 62 grade si 95% usage, normal am 30-40 fps-uri, toate driverele sunt la zi, ciudate e ca inainte imi mergea foarte bine si nu am modificat nimic la PC de atunci.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce sursa are sistemul? ( Numele producatorului si modelul )

| Nimeni10 a răspuns:

Incearca sa ii faci update la drivere in special la placa video.

| Lassemb explică (pentru Nimeni10):

Am mentionat ca toate driverele sunt la zi.Merci oricum de raspuns.

| BogdanTHEMinion a răspuns:

Reinstaleaza respectivele jocuri, daca mai ai drop frame-uri du-te la un service de calculatoare si vezi daca are ceva ''ruginit''