| Christoo a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
As vrea sa-mi iau un telefon, dar nu pot sa ma decid intre Samsung Galaxy Note si HTC One X.
Eu folosesc, in general, telefonul pentru jocuri, internet, mesagerie.
Imi puteti da un sfat?
Funda. big grin

4 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Samsung Galaxy Note. Sincer, eu am mai mare incredere in Samsung decat in HTC. Telefoanele tin mai mul; t si sunt de calitate. Oricum, cu Samsung galaxy note, trebuie sa-ti schimbi buzunarele. laughing))

| yoboss97_5553 a răspuns:

Eu zic Samsung galaxy note pentru ca poti sa il folosesti la mai multe lucruri si are si android si poti descarca jocuri, aplicati etc daca vrei niste caracteristici ale telefonului intra aici

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_n7000-4135.php

| anonim238907 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung Galaxy S2 sau Samsung Galaxy Note pentru ca sunt mai rezistente, are viteza mare de internet si jocuri happy
Daca iti vei lua HTC-ul risti sa il faci praf, netul o viteza incredibil de mica, jocurile merg incet si mesajele le primesti greu stiu asta pntru ca si eu am avut HTC One X si l-am scapat o data din greseala si s-a facut praf... si apoi mi-am luat Samsung Galaxy Note si am facut schimb cu fratelemeu cu Samsung Galaxy S2...
Ei bine... sper ca ti-am fost de ajutor happy
Funda?