| Ionescu_Victor_1995_u3LS a întrebat:

Am o idee mareata, dar nu am Camera de filmat, pe langa idee, am o propunere pentru voi, ma adresez doar persoanelor cu DSLR sau camera de la FULL HD in sus. Vreau sa fac un proiect pentru Youtube cu Public Singing, Intrebari pe strada si multe altele, va iesi senzational, credeti-ma. Exista printre voi persoane care doresc sa participe (trebuie neaparat sa aveti o camera sau DSLR), eu voi fi personajul principal iar unul dintre voi, cameramanii. Ce spuneti? Va bagati? PS : Nu fac singur acest proiect pentru ca nu imi permit momentan o camera de filmat. Va rog, nu ezitati sa-mi scrieti. Va pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii sa scoti bani din asta? Daca da, te ajut eu, daca nu e pierdere de timp.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mi e teama ca nu prea vei gasi pe nimeni.
Daca te filmeaza pe tine si camera cedeaza la asa efort, atunci ai asigurare care suporta reparatia?

| Catrice a răspuns:

Venim cu camera.
Te filmam câteva ore numai pe tine.
Și ce primim la schimb?!
Aud?!
Aha!
Deci...
...Nimic...
Ne pare rău, fără 1000 lei minim nu e nimeni disponibil.

PS: ideea nu e deloc senzațională pe cat ți se pare laughing

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru Catrice):

Ce nu intelegi din ce am spus, ca participam amandoi in proiect, e un proiect, si daca va veni o zi in care sa scoatem bani de pe urma clipurilor vom impartii banii

| Catrice a răspuns (pentru Ionescu_Victor_1995_u3LS):

Nu înțeleg multe laughing
Bun, mergi și întrebi lumea.
Dar ce anume întrebi?
Unde o sa distribui filmarea?

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru anonim_4396):

Da, asta vreau sa fac, eu zic ca scoatem bani, le urcam pe Youtube o sa devina viral

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru anonim_4396):

Da, voi face in asa fel incat sa scoatem bani din asta. am urmarit multe clipuri pe net, si sunt multi care nu meritau atatea vizualizari. deci se poate

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru anonim_4396):

Din Bucuresti, nu mi scrie in privat pentru ca nu pot sa iti scriu, nu am rang nu stiu de care.

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru anonim_4396):

Tu de unde esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionescu_Victor_1995_u3LS):

Stii sa scoti bani din asta? Daca da, te ajut eu, daca nu e pierdere de timp.

| Bondarel99 a răspuns:

Au mai facut si altii in Romania, nu e nimic senzational in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victor, ti-am scris in privat mesaje.

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru anonim_4396):

Stiu, nu pot raspunde la ele pentru ca nu am rang nu stiu de care. iti las facebookul meu, da mi add https://www.facebook.com/victorionescvc

| Rd79 a răspuns:

1. De unde stii ca va iesi senzational?
2. De ce nu poti filma cu telefonul?

| Ionescu_Victor_1995_u3LS explică (pentru Rd79):

Pentru ca vreau calitate. Ca sa putem face vizualizari. simplu