| Anoniq a întrebat:

am o problemă, am vrut sa conectez un cablu de la router la ps4 si nu mai am acel contract de la digi pe care scrie Id-ul si parola PPoE, am intrat pe contul digi si am cautat eu acolo si am intrat la Digi net fiberlink si am gasit un id ppp... Inițial am crezut ca acela e id ul ppoe dar parola nu era acolo, dar puteam sa schimb parola fara sa mi-o ceară pe cea veche, asa ca am schimbat-o si din momentul ăla nu a mai mers router-ul...cum rezolv? Ma doare capul deja, in loc sa rezolv o problemă am facut alta si mai mare

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Https://mariuscucu.ro/cum-merge-internetul-wireless-ont-zte-digi/ incearca cum e aici si acolo poti si schimba parola Date de logare în panou de administrare

utilizator: user
parola: digi
Adresa IP pentru conectare este http://192.168.1.1/

| Anoniq explică (pentru cfrtobias):

Mulțumesc enorm pentru ajutor

| cfrtobias a răspuns (pentru Anoniq):

Cu placere, sper ca ai reusit

3 răspunsuri:
| krt0f1oR a răspuns:

Suna la ei sau contacteaza-i pe Facebook messenger si o sa te ghideze ei