| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Cand ma uit pe Youtube mi se vede 240p, desi eu dau pe 1080p tot mi se vede nasol. Am instalat Adobe Flash Player si nimic.Ce sa fac?
Funda

4 răspunsuri:
| Andrei_Mija_1999 a răspuns:

Uite aici ...nu are virusi crede-ma http://epicfreeprizes.com/? ref=5301955

| anonim_4396 explică (pentru Andrei_Mija_1999):

Nu multumesc happy

| Catalin25999 a răspuns:

Toate sa vad asa? La mine se vad doar unele deoarece au fost filmate cu programe mai vechi si se vad mai nasol?

| anonim_4396 explică (pentru Catalin25999):

Majoritatea, dar un Youtuber filmeaza cu programe excelente, sunt sigur dar tot se vede nasol.