| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu antivirusul avast! 6 free cand ii dau sa scaneze un folder sau un fisier, el nu reactioneaza (nu arata fereastra aceea cu progresul pana la terminare) si nici nu arata daca sunt virusi, numai daca-i rulez (in cazul in care sunt), am incercat sa ii dau repair dar tot la fel face ( in timpul instalari nu am facut nici o modificare). Help Please. Am windows 7 ultimate SP1 cu update-urile la zi, original Raspunsul corect primieste funda

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Verifica...poate a expirat perioada de valabilitate a antivirusului[asa am patit si eu]

| aBunnyMind a răspuns:

Am verificat expira pe 21.08. 2012