| IulianLiviu96 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Am stat pe el 1-2 ore. L-am inchis, tot normal. A 2a zi a intrat mama, a stat 30 max, si dupa l-a inchis, la fel, tot normal. Astazi am incercat sa il aprind. Nu merge. Nimic, nici măcar un sunt, beculet, nimic. Am zis ca e de la baterie. L-am bagat la incarcat, si nici beculetul care arata ca se incarca nu se a prinde. Ce problema are? Mentinonez ca nici eu, nici mama nu ne-am uitat la baterie.Deci probabil a ramas fara baterie. Dar este posibil daca nu are baterie sa nu se aprinda deloc, nici măcar beculetul, Nimic? Si nici incarcatorul nu se incalzeste daca il tin bagat in priza, cum facem de obicei. Unde sau care e problema? Va rog ajutati-ma! Funda

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca stati pe laptop...pe laptop se lucreaza, nu se sta, ca nu e scaun!

La service cu el!

| darrio2007 a răspuns (pentru K0sti):

Amuzant raspuns! Ca unii care spun ca dorm dupa masă. in loc sa doarma in pat.

| K0sti a răspuns (pentru darrio2007):

laughing Cam asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate bateria si pune-o la loc.