| vladlove123 a întrebat:

am o problema cu laptopul meu, eu acum sunt la tara si am internet de la romtelecom din acela wireless asa am si acasa, iar acum o luna cand am venit ultima data la bunici puteam sa vad filmele online pe tot ecranul fara sa imi sacadeze, iar acum imi sacadeaza pe ecran mare, si pe youtube si pe alte site-uri, placa video este sis mireage 3+ de 64 mb.calculatorul are 512 mb ram, Intel celeron, windows xp,. Acasa am aceiasi problema dar nu am internet de la romtelecom ci de la reteaua de acolo dar tot pe wireless, am 1 gb ram, windows 7, Intel pentium 4, placa video 128 mb. DE ce credeti ca imi sacadeaza filmele. Placile video eu cred ca nu sunt atat de slabe inca sa nu pot vedea filme online. nu le dau pe high definitions.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Falash Player si DirectX ai instalat... casa vezi daca iti mai face asa?

| BANN3R a răspuns:

1. Incearca alt browser ( foloseste firefox sau chrome. daca deja folosesti unul din astea 2, folosestel pe celalalt )
2. Driver la placa video vechi ( update )
3. Flash player vechi ( update )