| Stefann95 a întrebat:

am o problema cu un id de messenger cand vreau sa intru pe id imi zice c contul este blocat si nu pot sa schimb nici parola nici nimic eu cred ca l-am blocat cu am intrat de pe telefon va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| MiNuTz a răspuns:

Prima data intri pe:
https://login.yahoo.com/......nfig/login
Dupa aceea scrii mail-ul si parola care o stii.
Gata. Dupa aceea o sa iti apara optiunile pentru schimbarea parolei.
FUNDA?

| Stefann95 explică (pentru MiNuTz):

Nu merge asa am incercat de foarte multe ori
de exp pot sa-mi iau prieteni de pe id blocat sa-i bag pe toti in od cel nou? adica sai copiez cumva

| Stefann95 explică (pentru MiNuTz):

Bagami id de mess sa iti arat cum imi apare stefystefy42

| atleticu97 a răspuns:

Id-ul poate fi blocat din cauza ca ai tastat de multe ori parola gresita happy