| balintviorel1 a întrebat:

Salut tpu.am o problema cu windows 7.nu stiu exact ce s-a intamplat dar mi s-a schimbat singur rezolutia iar acum mu mi-au mai ramas doar 2 si anume 1024x768 respectiv 800x600 dar nici una nu este potrivita.credeti ca poat adauga o rezolutie sau macar sa fac toate setarile cum earau de exemplu acum trei zile.multumesc frumos
scuzati de categorie dar nu merge jocuri pc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| TheSmith a răspuns:

De informatii utilitare ai auzit?
click dreapta pe desktop...screen resolution!