| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema deci am 2 monitoare si monitorul main adica cel de 144hz imi face imaginea neagra, iar dupa 2 sec vine imaginea la normal. Cum pot rezolva? Am verificat pe al 2 le-a monitor care e conectat la HDMI si nu am problema, monitorul main e conectat la display port pls dau funda.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

E doar un contact slab cel mai probabil, cand face asa, fie misti cablul, fie incerci cu un altul (daca ai).

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ce monitor ai?
BENQ cumva?

| xzawn17 a răspuns (pentru NLS):

SAMSUNG LC24RG50FQRXEN, 144hz am fost multumit dar cand m-am mutat cu biroul am conectat si face fite uneori dar am observat ca face mereu nu stiu acum nu mai face dar as vrea sa nu mai faca asta niciodata.

| xzawn17 a răspuns (pentru NLS):

Am bagat cablurile mai bine momentan nu mai face multumesc.

| NLS a răspuns (pentru xzawn17):

E doar un contact slab cel mai probabil, cand face asa, fie misti cablul, fie incerci cu un altul (daca ai).