| TitoJacksana a întrebat:

am o problema! Eu sunt pe rețeaua UPC la televiziune și azi s-a resetat grila de programe! Ca sa am noua grila de programe trebuie sa le caut automat! Dupa ce am terminat am gasit si niste canale digitale gen bollywood classic sau Hustler TV! Oare voi plati mai mult la factura urmatoare sau va trebui sa reglez canalele din nou?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Nu ai cum sa platesti mai mult, abonamentul e fix, probabil au mai introdus ei canale au marit frecventa, daca era sa platesti in plus te anuntau.

1 răspuns: