| AleXu224 a întrebat:

Am o problema la Windows 7 pe 64 Bit:
Cand se aude ceva aproape orice boxa din stanga face un zgomot mai urat ca si cum ai vorbi cu cineva la microfon si el ar sufla in microfon cat poate de tare...
Problema nu este de la boxe am testat si castile si tot asa face plus ca am testat castile pe telefon si mergeau fara nici o problema...
Dau Funda Mare Cat Rusia!

1 răspuns:
| Lex169 a răspuns:

Cred ca este o problema din mufa placii audio(sau o ai integrata) sau incearca sa reinstalezi driverul audio. Daca ai placa audio separat o poti inlocui usor si relativ ieftin. Daca e intregata atunci trebuie sa reinlocuiesti tot.De preferat cand inlocuiesti tot este sa iei acelasi model de placa de baza ca cea stricata pentru a preveni incompatibilitatile.