| Petre_Florinel_1995 a întrebat:

Am o tableta care mii s-a umplut de virusi si nu stiu ce sa ii fac.I-am dat resetare si din ia si din acel buton mic.Acest virus imi downloadeaza singur aplicatii si cand vreau sa intru pe fb sau google imi apare ceva cu numele acelui program hass stopped.Nu stiu ce sa ii mai fac. Ajutati-ma

4 răspunsuri:
| InSoMnIaC a răspuns:

Daca antivirusul nu merge atunci vezi ca ai pe undeva prin setari optiunea "revino la optiunile din fabrica" doar ca o sari stearga tot ce ti-ai instalat tu, o sa ai aceleasi aplicatii pe care le aveai cand tiai cumparat-o

| Petre_Florinel_1995 explică:

I-am dat si reset

| CinevaCareNuEDeMutraTa a răspuns:

**ATENTIE URMATOARELE METODE SUNT FUNCTIONALE DOAR IN CAZUL UNUI DEVICE ANDROID**

Am avut acel virus... nu il poti sterge prin moduri simple pentru a-l tine sub control foloseste 360 security, daca nu ai date importante pe dispozitiv da-i soft reset sau hard reset http://lmgtfy.com/? q=How+to+reset+an+android+device

| Petre_Florinel_1995 explică (pentru CinevaCareNuEDeMutraTa):

Am dat reset, hard reset si s-a instalat si 360 security singur si cand dau sa scanez imi gaseste virusul dar cand dau stergere nu merge.