| andrey1412 a întrebat:

Salut TPU,

Am o tableta Samsung Galaxy Note 8.0 si as vrea sa o vand. E in stare impecabila, nu e zgariata, nu are absolut nimic, merge bine, are android 4.4.2. Kitkat original. Intrebarea e, cam cu cat sa o dau, eu ma gandeam sa o dau cu 1200 lei, pentru ca are Android Kitkat (cea de pe piata nu are, are 4.1.2.), are husa tip book-cover + 2 folii de protectie (cea care e pe ea acum si inca una care nu a fost folosita). Tableta a fost folosita timp de 8-9 luni si, cum am zis, este in stare impecabila.

5 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Pai depinde androidul l-ai instalat ca ti-a venit notificare pe tableta sau l-ai luat de pe internet si l-ai instalat?

Răspuns utilizator avertizat
| Cipri99 a răspuns:

Deci nu e kitkat original si kitkat e si in Romania am si eu pe tableta (nexus7 2013)

Răspuns utilizator avertizat