| crysccoman a întrebat:

Am post aici pentru ca nu am găsit o categorie it. problema mea este următoarea... Am un laptop care din păcate l-am spart și vreau sa atașez hdd-ul din el de 250gb la un desktop care are doar 80gb hdd (sata) dintre care doar 17gb liber. Am scos dvd. rom. ul și îl locul lui am pus hdd-ul de 250gb hdd(sata) din lipsa de conectori. Am restartat pc-ul... Sa deschis o fereastra neagră care încarcă niște coduri și fraze în engleza după care s-a deschis normal Windows-ul. Am intrat în my computer și îmi arata discul D care este cel atașat de mine dar cu numele "system reserved" și când îl deschid nu este nicio cartela. Aștept răspunsuri.Bay

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Pai intai trebuia sa il formatezi si pe cel ce l-ai pus tu. Dar intai intra in bios si vezi daca iti vede hdd pus de tine